Projektowanie ogrodów Białystok

Projektowanie ogrodów to nie tylko nasza praca, to też ogromna przyjemność, zadanie które wykonujemy z sumiennością i zaangażowaniem. Chcemy by powstały ogród stanowił nie tylko wizytówkę klienta, ale świadczył także o naszych umiejętnościach.

Aby powstał wymarzony ogród potrzeba nie tylko pięknych roślin.

Nieumiejętnie dobrane i niedopasowane do rodzaju podłoża mogą spowodować, że to co miało być naszą wizytówką i dumą, zamiast cieszyć, będzie tylko straszyć. Projektowanie ogrodów to zadanie wymagające. Często trwające dłuższy czas. Niestety musimy się uzbroić w cierpliwość: zamim zaczniemy spędzać w nim wolny czas, bawić się z dziećmi i odpoczywać potrzeba nawet wielu miesięcy.

Projektowanie ogrodów zaczyna się od badania podłoża, aby jak najstaranniej dobrać do niego gatunki roślin.

Nasi specjaliści pobierają z terenu próbkę. Sprawdzają ją pod kątem zanieczyszczeń, odczynu i składu: innego traktowania wymaga gleba piaszczysta, a innego gliniasta. Od wyniku badania zależy jej przygotowanie i sposób nawożenia, a co za tym idzie – posadzenie odpowiednich gatunków roślin. Po przedstawieniu wstępnej koncepcji klientowi, zaczyna się praca nad ostatecznym projektem. Ujęty jest w nim także projekt małej architektury (altany, grille), nawierzchni, oświetlenia i schemat nawodnienia. Projektowanie ogrodów Białystok

Nasza oferta dotyczy projektowania ogrodów przydomowych i tarasów dla klientów indywidualnych, a także ogrodów miejskich i terenów zielonych na terenie miast.

Pielęgnacja ogrodów - Białystok