Zakładanie ogrodów Białystok

Nasza firma od wielu lat zajmuje się nie tylko projektowaniem i pielęgnacją ogrodów istniejących, ale również zakładaniem nowych.

Pierwszym, bardzo ważnym zadaniem są prace ziemne, polegające na sprzątnięciu przestrzeni przeznaczonej na ogród. Zajmujemy się usuwaniem korzeni i pozostałych pni drzew, niwelujemy teren i dostosowujemy pod sadzenie odpowiednich roślin. Jeżeli teren tego wymaga, odwadniamy go i zagęszczamy. Zakładanie ogrodów Białystok

Istotnym elementem jest wykonanie instalacji: zarówno elektrycznej jak i nawadniającej. Nasz pracownik z odpowiednimi uprawnieniami kompleksowo zajmie się całym systemem elektrycznym. W przypadku ogrodu zajmującego rozległy teren, współpracująca z nami profesjonalna firma wykona cały system nawadniający. Jeśli niewielka powierzchnia terenu tego nie wymaga, układ nawadniający instalują nasi wykwalifikowani pracownicy.
Zakładanie ogrodu to także wykonanie nawierzchni. W przygotowanym przez nas projekcie ogrodu zostają uwzględnione materiały, z których wykonane zostaną np. podjazdy i ścieżki. Zawodowi brukarze rzetelnie wykonają swoją pracę, a lata współpracy i wspólnie założonych ogrodów daje gwarancję na długie bezproblemowe użytkowanie.
Ponadto współpracujemy z architektami i konstruktorami, aby zaprojektowana mała architektura (altany, place zabaw itp.) zdobiła ogród w różnych porach roku przez lata.

Oferta obejmuje również pracę z projektami wykonanymi przez inne firmy.