Aktualności

Taśma na ogrodzenia – sposób na wścibskich sąsiadów. 11 stycznia, 2020

Taśma ogrodzeniowa jest idealnym rozwiązaniem dla zachowania prywatności we własnym ogrodzie

Mieszkając w zwartej zabudowie, nie zawsze możemy pozwolić sobie na prywatność w swoim ogrodzie. Wyhodowanie odpowiedniej wysokości żywopłotu, to często kwestia długich lat, pracochłonność jak też spory wydatek. Jeżeli chcemy uzyskać efekt skutecznego odseparowania się od wzroku sąsiadów, z pomocą przychodzi dosyć nowy na polskim rynku produkt – taśma ogrodzeniowa. Taśma jest szybka w montażu i od razu pozwala uzyskać pożądany efekt. Zapoznaj się z produktem Taśma na ogrodzenia

Taśma ogrodzeniowa
Taśma na płot

Taśma na ogrodzenia

Taśma ogrodzeniowa skutecznie chroni nas od wzroku sąsiadów, ale też od hałasu oraz wiatru. Zorganizowanie w ogrodzie przyjęcia przy grillu może być o wiele bardzie prywatne oraz komfortowe. Zasłonięci nie jesteśmy tak narażenie na wcześniej wspomniane działania atmosferyczne. Jedną z podstawowych zalet taśmy ogrodzeniowej jest jej wytrzymałość. Nie wymaga ona konserwacji oraz sezonowego demontażu. Taśma na płot przetrzyma w dobrej kondycji również zimniejsze pory roku bez uszczerbku.

Taśma na płot

Taśma na płot występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Z dużą dowolnością możemy dobrać odpowiedni kolor taśmy ogrodzeniowej do samego ogrodzenia, czy też barwy budynku mieszkalnego, bądź też innego zabudowania. Taśma na ogrodzenia sprzedawana jest w dwóch szerokościach rolki – szeroka 19,3cm oraz wąska 4,7cm. Obie szerokości pozawalają na dokładne dopasowanie do paneli ogrodzeniowych 2d oraz 3d. Każda z rolek jest długości 33m. Materiał z którego wykonana jest taśma jest barwiony w masie przez co odporny na na działanie promieniowania UV.

Taśma na ogrodzenia
Taśma ogrodzeniowa na panele 2d i 3d
Przeczytaj również:
Taśma ogrodzeniowa producent
Co zrobić z opadłymi suchymi liśćmi w ogrodzie?
Taśma na ogrodzenia. Zachowaj prywatność w swoim ogrodzie.